درباره هوشا

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره هوشا

شرکت دانش‌بنیان هوشمندسازان کلان داده آوید (هوشا) به شماره ثبت 508150 در سال 1386 تاسیس شد. این شرکت با سابقه‌ی بیش از یک دهه در حوزه‌ی تجارت الکترونیک، پورتفولیوی کاملی از خدمات مشاوره، تولید نرم افزار و تولید محتوا را ارائه می‌کند.

عضو نظام صنفی رایانه‌ای کشور

دارای اعتبارنامه‌ی دانش‌بنیان و گواهی شورای عالی انفورماتیک

تاثیرگذار در پیشرفت مسیر تجارت الکترونیک در ایران

خدمات داده‌کاوی، یادگیری ماشین، تحلیل و طراحی پیشرفته‌ی کلان داده

هوشا عضو نظام صنفی رایانه‌ای کشور است. هوشا دارای اعتبارنامه‌ی دانش‌بنیان و گواهی شورای عالی انفورماتیک است و از جمله شرکت‌های تاثیرگذار در پیشرفت مسیر تجارت الکترونیک در ایران می‌باشد.

مدیران شرکت فارغ‌التحصیلان دکترا از دانشگاه‌های ملی و بین‌المللی هستند و نیروهای مستعد، باهوش و تحصیل‌کرده در بدنه‌ی اجرایی و تخصصی هوشا به کار گرفته شده‌اند.

گرایش هوش مصنوعی در چند سال اخیر به فعالیت‌های هوشا اضافه شده است. به فعالیت‌های مختلفی در این زمینه از جمله خدمات داده‌کاوی، یادگیری ماشین، تحلیل و طراحی پیشرفته‌ی کلان داده می‌توان اشاره نمود.

پروژه‌ی ملکاوی اخیرترین خدمت شرکت در راستای هوشمندسازی کسب‌وکار املاک و مستغلات است که به همت پژوهشگران ملی و بین‌المللی هوشا به نتیجه رسیده است.

پروژه‌ی سرام‌پخش از دیگر خدمات مشترک شرکت هوشا با شرکت سرام‌پخش است. این پروژه از سال 1397 شروع شد و در این لحظه برترین سایت خدمات آنلاین کاشی و سرامیک ایران می‌باشد.

استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا در سیاست کاری شرکت است. هوشا سالانه تمامی فناوری‌های خطوط تولید را براساس مرز دانش در جهان بروزرسانی می‌کند و تمامی رویه‌های کاری شرکت بصورت سیستماتیک و نرم‌افزار-محور در حال انجام هستند.

در صورت تمایل به دریافت پروپزال، مشاوره یا قیمت خدمات با ما در تماس باشید.

فهرست